Overnatning 
 
Færdige pakketilbud:

   
Golfophold 2018
Vildbjerg SKC
Pejsegården
Golf Tour 2018


Vores tætte samarbejdspartnere giver også gerne et skræddersyet tilbud inkl. golf på ophold til netop jer:

Vildbjerg Sports- og Kulturcenter Hotel Vildbjerg

 

Vi anbefale følgende overnatningssteder i området - de kan alle tilbyde ophold inkl. golf:

     
Hotel Vildbjerg www.hotel-vildbjerg.dk
Vildbjerg Sports- og Kulturcenter www.sportscenter.dk
Østergårds Hotel, Herning www.oestergaardshotel.dk
Hotel Schaumburg, Holstebro www.hotel-schaumburg.dk
Hotel Eyde, Herning www.eyde.dk
Hotel Medi, Ikast www.hotel-medi.dk
Hotel Nørre Vinkel, Lemvig www.norrevinkel.dk
Hotel Fjordgården, Ringkøbing www.hotelfjordgaarden.dk
Hotel Ringkjøbing www.hotelringkobing.dk
Westergaards Hotel, Videbæk www.wgh.dk
Hotel Falken, Videbæk www.hotelfalken.dk
Nørre Vosborg, Vemb www.nrvosborg.dk
Pejsegården, Brædstrup www.pejsegaarden.dk
Hotel Royal, Holstebro www.hotel-royal.dk
Hotel Aulum www.hotelaulum.dk
Feriehus Udlejning, Ulfborg www.ulfborg-feriehus.dk
Grand Hotel Struer www.struergrandhotel.dk
Tambohus Kro, Thyholm www.tambohus.dk
Borbjerg Mølle www.borbjergmill.dk
Eller søg via:
HotelsCombined www.hotelscombined.dk